Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Ensar Mermer 1995 yılında mermer sektöründeki ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak kurulmuş olup, uluslararası kalite standartlarında faaliyetlerini sürdürerek 2 adet doğaltaş işleme fabrikasına sahip olmuştur. Her iki tesisin de en son teknoloji makina parkurlarıyla müşterilerine hizmet etmeyi kendine şiar edinen Ensar Mermer, kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştirerek çağın gereklerine göre yatırımlarına devam etmektedir.

Antalya limanına 70 km uzaklıkta bulunan Ensar Mermer A.Ş.  coğrafi konumu ve ürün yelpazesinin genişliği sayesinde sektörün ileri gelen firmalarından bir tanesidir. Her biri kendi alanında uzman, madencilik ve doğal taş sektöründe deneyimli ekibleri ile ocaklarından çıkarmış olduğu blok ve molozları doğrudan veya plaka,fayans vb. gibi ürünlerle ebatlı formatta üretimini yapıp satışını 4 kıtada gerçekleştirmektedir.

Akdeniz’in Toros dağlarında  yer alan Cappucino bej, Rose bej ve krem bej mermer ocağımız Antalya ilinin Korkuteli ilçesi Taşkesik köyü sınırları içerisindedir.

Müşterilerinin her türlü tercihine yönelik olarak üretilen çok sayıda ölçüyü ürün portföyünde barındıran Ensar Mermer; Otel , iş merkezi, hastane,camii, lüks konut, villa, devlet binaları gibi projelere imza atarak yerli ve yabancı tüm yatırımcıların dikkatini çekmiştir.