Telefon
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Bizim mermer koleksiyonumuzda çeşitli mermer türleri bulunmaktadır. Bunlar arasında popüler olanlar arasında Black Swan, Moon Cream, Ottoman Beige ,  Baiyulan Beige gibi modeller bulunmaktadır. Her bir mermer türü farklı renk, desen ve dokulara sahiptir. Tüm ürünleri görmek ve detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Blok olarak satışı yapılan ürünler ürünler, doğal taşların büyük bloklar halinde çıkarılması ve daha sonra işlenerek farklı şekillerde kullanılmaya uygun hale getirilmesi anlamına gelir. Blok olarak satışı yapılan ürünler, mimari projelerde genellikle büyük ölçekli yapılar için tercih edilir. Bu bloklar, duvar kaplamalarında, merdivenlerde, sütunlarda, dış cephe kaplamalarında ve benzeri yapısal ve dekoratif uygulamalarda kullanılabilir. Blok ürünler, doğal taşın doğal ve güçlü görünümünü vurgular ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Blok ürün seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Mermer, doğal bir taş olduğu için doğru bakımı ve korumayı gerektirir. İşte mermerin bakımı ve uzun ömürlü kullanımı için bazı ipuçları: Günlük temizlik için yumuşak bir bez ve hafif bir temizleyici kullanın. Kuvvetli aşındırıcı içeren temizleyiciler kullanmayın. Sıvı lekeleri hemen silin ve asit içeren maddelerden kaçının. Sıcak veya soğuk yiyeceklerin doğrudan mermer yüzeyine temas etmesini önleyin. Mermerin düzenli olarak sızdırmazlık işlemi yapılması tavsiye edilir. Ağır eşyaları mermer üzerinde sürüklemeden veya düşürmeden taşıyın. Mermerinizin bakım istemesi halinde bölgenizdeki bu işi yapan firmalardan destek almaktan çekinmeyin. Hasarlı olduğunu düşündüğünüz bazı ürünler meslek profesyonelleri tarafından kolaylıkla tamir edilebilirler.